Lizbon, yılda 290 gün güneşin parladığı ve sıcaklığın nadiren 15 ° C’nin altına düştüğü tarihi bir şehirdir. Kıyı manzarası, harika yemekler ve daha fazlasını sunan, milyonlarca turistin her yıl Portekiz’in başkentini ziyaret etmesi şaşırtıcı değil.

Bugün, Euro Truck Simulator 2 için yakında çıkacak olan Iberia DLC’ mizde yer alacak olan bu önemli şehirden, devam etmekte olan bir ekran görüntüleri galerisini sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Nehir ve kıyı şeridine sahip birkaç Avrupa başkentinden biri olan şehrin zengin bir endüstriyel denizcilik tarihi geçmişi vardır.

Lizbon aynı zamanda Batı Avrupa’nın en eski şehirlerinden biri olma unvanına da sahip; aslında, Avrupa’ da daha eski olduğu tahmin edilen diğer tek şehir yalnızca Atina’ dır. Peki tırcılar Lizbon’ da araç kullanırken ne görmeyi bekleyebilirler?

Pekala, bunu çok fazla bozmak istemiyoruz, ancak tersaneler ve fabrikalar gibi çeşitli endüstrilerde, yapılacak çok sayıda giden ve gelen teslimat olacak. Sürücüler ayrıca, Tagus Nehri boyunca yolcuları birbirine bağlayacak 2 köprü de dahil olmak üzere, tanınmış bazı simge yapıların yakınında araç kullanacaklar.

Dolayısıyla, güneş ışığı, muhteşem manzaralar ve yapılacak teslimatlarla, Iberia yayınlandığında Lizbon’un listenizdeki en çok ziyaret edilecek yerlerden biri olacağından eminiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir