ETS 2 Volvo için FH Modifiye Paketi Yayınlandı

Topluluğumuzun tırlarını özelleştirmesini ve bazı sürücülerin teçhizatının yol için mükemmel olduğundan emin olmak için geçen süreyi görmeyi seviyoruz. Bu yüzden bugün, yeni bir modifiye paketinin yayınlandığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Euro Truck Simulator 2′ de Volvo Trucks için FH Tuning Pack ile tanışın

Volvo FH, bir otoyol efsanesi ve Euro Truck Simulator 2′ nin başlangıcından beri topluluğu içinde sevilen bir tır. Çeşitli işler için geniş bir yelpazede motor seçenekleri sunan teçhizatınızın doğru görünmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Çok çeşitli ayar seçenekleriyle bu paket, Volvo FH tırınızı tam istediğiniz gibi kişiselleştirmenize izin verecektir! Şasi kapakları, arka tamponlar, egzozlar, güneş kalkanları, premium ışıklar, taş korumalar, ön çamurluklar, yan etekler, ön maskeler ve ızgaralar, boğa çubukları, ön ve arka çamurluklar, kapı ve pencere kaplamaları dahil olmak üzere 80’den fazla dış özelleştirme seçeneklerine, boya işleri ve perde, kupalar, LED logolar, gösterge tablosu masaları ve sürücü / yardımcı sürücü plakaları gibi çeşitli kabin aksesuarları gibi iç özelleştirme seçeneklerine sahiptir. İmkanlar sonsuzdur!

Ancak modifiye paketi, Volvo FH için yeni aksesuarlara sahip olmanın tek yolu değil. Ayrıca Euro Truck Simulator 2 sahipleri için çeşitli öğeleri ve ayarlama parçalarını ücretsiz bir güncelleme olarak içerecek bir güncelleme yayınlıyoruz. Dahil olan yeni parçalardan bazıları bir ön tampon, küçük ışıklar için yuvalar, motor rozetleri, bir kapı kolu, ön ızgara, çıkarılabilir deflektörler ve daha fazlası! Bunlardan bazılarını aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir