2020 Tırlar Dünya Kupası

Başarılı #TruckAtHome etkinliğimizden sonra, #BestCommunityEver için daha da eğlenceli ve eğlenceyi nasıl getirebileceğimizi düşünüyoruz.

Renault Trucks ile birlikte Euro Truck Simulator 2 ve öne çıkan ikonik Renault Trucks hayranları için bir yarışma düzenledik! Intel, Thrustmaster, HyperX ve Tobii’ de arkadaşlarımız tarafından sağlanan muhteşem ödüller içeren ekran görüntüsü oylama yarışması Tırlar Dünya Kupası 2020 ile tanışın. Ne soruyorsun? Her şeyin nasıl çalıştığını açıklayalım.

Katılmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki adımları ve kuralları izleyin:

  • ETS 2′ de en sevdiğiniz Renault Trucks aracınızı alın ve onu süsleyin / ayarlayın / boyayın.
  • Aşağıdaki afişlerde görüntülenen basit kurallara göre birkaç ekran görüntüsü alın. Tırınızın üç çeyrek yüz ve en az bir ön cepheden alınmış en az bir ekran görüntüsüne ihtiyacımız var.
  • İsterseniz kısa bir video görüntüsü de kaydedebilirsiniz. İstediğiniz kadar yaratıcı olun. Ekran görüntüleri zorunludur, videolar isteğe bağlıdır.
  • Tüm MOD’ lara izin verilir.
  • Bize kendiniz hakkında bir şey yazın, yani takma adınız, sosyal medya profilleri (varsa), ne kadar zamandır ETS 2 oynuyorsunuz, ekran görüntüleriniz için seçtiğiniz Renault tırı hakkında en çok neyi seviyorsunuz?
  • Yukarıdakileri bu e-posta adresine gönderin. (trucksworldcup2020@gmail.com) Bunu 26 Nisan 2020, 23:59 CEST zamanına kadar yapabilirsiniz.
  • Daha sonra girişiniz yarışmaya katılım olarak seçilebilir. Seçilen kayıtların listesi 30 Nisan 2020’de ilan edilecektir.
  • Daha fazla bilgi yayınlanacağı için Renault Trucks ve sosyal medya profillerimize göz atın. Bu özel Facebook Sayfasını da takip edebilir ve izleyebilirsiniz.

Ardından, ikinci aşama 1 Mayıs’ta başlayacak ve 30 Mayıs 2020’ye kadar sürecek. Renault Trucks’tan arkadaşlarımızla birlikte, ETS 2’de en iyi görünümlü Renault tırına kimin sahip olduğuna karar vermek için oylama maçları oluşturacağız ve hakimlerimiz olacaksınız!

Her maç SCS Software veya Renault Trucks Instagram profilinde gerçekleşecek; daha ayrıntılı olarak, yayınlanan görüntülere oy verebileceğiniz Instastories bölümüne gidin.

Gerisi yeterince kolay ve tamamen size bağlı, #BestCommunityEver. En çok oyu alan hangi giriş olursa olsun, yarışmada daha da ilerler ve nihai ödüle yaklaşır. Ancak, girişiniz tamamen başaramazsa endişelenmeyin; oyunlarımıza ait ücretsiz Steam anahtarları, DLC’ler, SCS veya Renault Trucks’ın mağazalarından eşyalar, Intel i7-7700k CPU, HyperX Alpha Cloud S Kulaklıklar, Thrustmaster T150 Pro Direksiyon Simidi, Thrustmaster eSwap Pro Denetleyici ve Tobii Eye Tracker 4C cihazı gibi ödül havuzundan bazı havalı hediyeler olacak. Nihai ödül hala bir gizem, ama kazanan için gerçekten harika bir şey yapmayı planlıyoruz!

Talihsiz COVID-19 durumu göz önüne alındığında, fiziksel hediyelerin nakli gecikebilir, ancak üzülmeyin, ödüllere mümkün olan en kısa sürede elimizden geleni yapacağız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir