Yaklaşık 5.000 km kıyı şeridi ile İber Yarımadası’ ndaki Deniz Limanları ekonomi içinde inanılmaz derecede önemli bir rol oynamaktadır. Denizcilik, balıkçılık ve okyanus turizmi yarımadaların en büyük endüstrilerinden bazıları ve sonuç olarak Iberia, Akdeniz ve Kuzey Atlantik Okyanusu boyunca seyahat eden gemilere hizmet veren 65′ ten fazla limana ev sahipliği yapıyor.

Euro Truck Simulator 2 için yaklaşan Iberia harita genişletmemizde, yarımadanın kıyı şeridindeki bu daha büyük ve daha küçük limanların çoğunu bulacaksınız. Daha dikkate değer limanlar, Tejo (Tagus) Nehri Haliç’ inde bulunan Portekiz’ in en büyük limanı olan Porto de Lisboa’ yı içerecek ve orada demirleyen gemi türleri söz konusu olduğunda hem ticari hem de turist odaklı olacak.

Avrupa’ nın 5.işlek büyük limanı olan ve bir dizi malzeme, ürün ve yiyecek taşıyan İspanya’ daki Valensiya Limanı olacak. Başlıca ihracatlarının çoğu ahşap, tekstil, ayakkabı, tarım, gıda maddeleri, yakıt ürünleri, motorlu taşıtlar, makineler ve çok daha fazlasını içerir. Liman yılda 4.7 milyon konteynerle uğraşıyor ve Avrupa, Akdeniz ve Kuzey Afrika’daki limanlara mal dağıtıyor.

Daha fazla ürün ve nakliye talebinin sürekli artmasıyla, sürücüler bir limanın yakınındayken iş sıkıntısı bulamayacaklarından emin olacaklar. Her gün yüzlerce gönderi geliyor ve gidiyor, lojistik konusunda Iberia’ yı dünyaya bağlamanın bir parçası olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir