Euro Truck Simulator 2 1.36 Güncellemesi

Karadeniz’ e Giden Yol hızla yaklaşıyor, bu yüzden Beta’ yı kapatma ve bir sonraki en iyi şeye geçme zamanı! Euro Truck Simulator 2 1.36 Güncellemesi çıktı!

Her zaman olduğu gibi, hepinize, Beta raporları sırasında hata raporlarınız, görüşleriniz ve genel geri bildirimleriniz ile ilgili yardımlarınız için teşekkür ederiz . Bu sefer, güncelleme muhtemelen bazı güzel özelliklerle birlikte şimdiye kadar yaptığımız en büyük sistem değişikliğini beraberinde getiriyor.

Başlıca özelliği, DirectX 9 ve tüm sınırlamalarının desteğinin tamamen kaldırılmasını sağlayan DirectX 11’e yükseltmedir. Burada ve orada biraz ince ayar yapmasına rağmen, genel geri bildirim çok olumlu (FPS artışı, daha yumuşak oyun, daha iyi uzun vadeli LOD davranışları) umduğumuz gibi, çünkü Windows için listelenen minimum gereksinimler zaten DX11’i destekliyor.

Ve işleri biraz heyecanlandırmak için (“görünmez” değişikliklerin olması gerektiği gibi takdir edilmediğinden), iki tane daha büyük özellik ve birkaç tane daha küçük özellik var.

Akdeniz’de güzel bir ada olan Korsika, Vive la France genişleme paketine sahip olanlar için ücretsiz olarak şuanda erişilebilir durumda.

Detours (Servis yolları), Amerikan ikizinde uzun bir test süresinin ardından Euro Truck Simulator 2’ye de geliyor. Bize sorun olup olmadığını veya ne gibi ayarlamalar yapmamızı istediğinizi söyleyin.

Bunun yanında, sürücü haritasında, kamyonlarda ve treylerlerde uzun süredir talep edilen bir özellik, yönetici haritasında görünmesi, GPS’iniz için kaçınma pimleri ve daha fazlası gibi bir dizi hoş özellik daha elde edeceksiniz. Daha ayrıntılı bir değişiklik görmek isteyenler için, lütfen Genel Beta makalesini okuyun veya değişiklik videomuzu inceleyin!

1.36 güncellemesinden yararlanmak için beta seçeneklerinden “HİÇBİRİ – Beta programlarına katılma” seçeneğini seçtiğinizden emin olun; oyununuz Steam’ de otomatik olarak güncellenecektir.

ETS2′ nin eski Steam dışı sürümü için güncelleme birkaç gün içinde hazır olacaktır.

Bununla birlikte, bazı modlar henüz uyuşmamış olabilir – bu güncelleme onları çalıştırmayabilir. Bu yüzden her zaman 1.35 veya daha da eski bir dalda kalabileceğinizi unutmayın. Onlara ulaşmanın ve seçmenin yolu şudur: Steam istemcisi → KÜTÜPHANE → Euro Truck Simulator 2 sağ tıklatın → Özellikler → Beta sekmesi → istediğiniz sürümü seçin.

Ayrıca, oyunun modları ile ilgili detayları almak için modlama kütüphanesi‘ne bakın.

Değişikliklikler

HARİTA

ÖZELLİKLERİ

 • Detours
 • Gezintide kaçınma pimleri
 • Yeni AI araçları
 • Yönetici Haritalarında görünen Sürücüler / Kamyonlar / Treyler
 • DX11 tam desteği (DX9 kaldırıldı)
 • Çince ve diğer Latin olmayan karakter girişi (IME)
 • Kenar yumuşatma iyileştirmeleri (SMAA, Elektrik Telleri)

MOD

 • Güneş profili değişiklikleri (HDR)
 • AI için LP değişiklikleri (veriye dayalı türler, arka plan doku verileri)
 • Gösterge ekranı kullanıcı arayüzü öğeleri (dijital göstergeler, yakıt tüketimi çubuğu)
 • Harita düzenleyici geçmişi (geri al / yinele)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir