Site icon ETS 2 Türkiye

ETS 2′ ye Renault Range T Geldi

Herkes muhtemelen ne olacağını biliyor – en azından ipucumuzun herhangi bir bölümünü gören ve Renault Trucks ile koordine edilen sosyal medyada kampanyayı izleyen herkes. Şimdi yüksek sesle söyleyelim – bekleme bitti! Buraya gelmek için aşılması gereken birçok engel vardı, ancak bu andan itibaren, Renault Range T Serisi resmen Euro Truck Simulator 2′ de!

İlk tanıtım yayınından bu yana tepkilerinizi kesinlikle sevdik ve birçoğunuzun istediği gibi, oyundaki T Serisinin çok çeşitli yapılandırma seçeneklerine sahip olduğunu onaylamak istiyoruz. 2 kabin, 6 kasa, 6 motor, 7 şanzıman, 5 iç donanım ve bir sürü aksesuarla geliyor! T Serisi, oyunumuzdaki Renault Trucks ailesinin üçüncü üyesi olacak. Tıpkı gerçek dünyada gerçek bir oyun değiştirici olduğu gibi, T Serisi’ni de ilk kamyonlarını yapan birçok Renault Trucks hayranını öngörüyoruz!

T Serisi oyuna sahip herkes için ücretsiz bir güncelleme ile gelecek; oyunu Steam’ de güncellerseniz (bazı kullanıcılar için yeniden başlatmayı gerektirebilir veya gerektirmeyebilir), otomatik olarak indirilecektir. Öncelikle beta şubelerini devre dışı bıraktığınızdan emin olun! Buradaki ekran görüntüleri ve videolar, hemen oynayamayacaklar için iştah açıcıdır, çünkü yakında kendi yepyeni T Serisi’ nde oynayabileceklerinden eminiz.

Exit mobile version